Jsme tu pro Vás od roku 1996

Yamaha Zlín

Kompletní nabídka produktů

Yamaha - Sport Touring

Tracer 7

Yamaha Zlín Tracer 7
S novou líbivou a skvěle funkční přední kapotáží a se stávající lehkostí, obratnostní a univerzálností je nový Tracer 700 skvělou volbou pro jakýkoli druh asfaltového ježdění.

Tracer 7 GT

Yamaha Zlin Tracer 7 GT
TRACER 7 GT je čistokrevný sportovně-cestovní motocykl s nejnižší hmotnostní ve své třídě a se skvělou obratnostní. Je vybavený bočními kufry o objemu 20 litrů, vysokým štítem a pohodlným sedlem pro pilota i spolujezdce. Nabídne Vám dynamický zážitek z jízdy na každé cestě.

Tracer 9

Yamaha Zlín Tracer 9
Nová Yamaha TRACER 9 je lehčí, rychlejší a všestrannější než kdykoli předtím – a s elegantní novou aerodynamickou kapotáží a vylepšenou ergonomi. Tento nejprodávanější sportovně cestovní motocykl v Evropě byl kompletně přepracován a získal tříválcový motor se zvětšeným objemem 890 ccm.

Tracer 9 GT

Yamaha Tracer 9 GT Zlín
TRACER 9 GT je v exkluzivní specifikaci naprosto dokonalým sportovně cestovním motocyklem, který Vás vždy chytne za srdce. S neuvěřitelnou lehkostí a samozřejmostí Vás odveze kamkoli i budete přát a vždy Vám dá ještě něco navíc. Ze skvělého a přesného elektronického podvozku, stejně jako z tříválcového motoru budete nadšeni.

Tracer 9 GT+

Yamaha Zlín Tracer 9 GT+
Yamaha TRACER 9 GT+ je špičkový sportovně cestovní motocykl s nejlepší specifikací ve své třídě, který přináší novou úroveň všestrannosti, funkčnosti a ovladatelnosti. Je vybaven nejpokročilejším balíčkem podpůrné elektroniky, jaký kdy Yamaha nabízela.