Jsme tu pro Vás od roku 1996

Yamaha Zlín

Kompletní nabídka produktů

Yamaha - Hyper Naked

MT-03

Yamaha MT-03, Yamaha Zlín, technik motosport , 320
Lehounká a ovladatelná motorka s agresivním vzhledem, která v sobě skrývá větší potenciál než je na první pohled vidět.

MT-07

Yamaha MT07, technik motosport Zlín
Díky více než 125 000 prodaným kusům je model MT-07 od svého uvedení na trh jedničkou ve třídě Hyper Naked. Díky motoru CP2 s objemem 690 ccm s vysokým točivým momentem, kompaktnímu a hbitému podvozku a vynikající všestrannosti budete tento model, který je jedním z nejprodávanějších motocyklů Yamahy, doslova milovat.

MT-07 Pure

Yamaha Zlín MT07 Pure, technik motosport
Yamaha MT07 je jeden z nejoblíbenějších motocyklů, které dnes můžeme v ulicích spatřit. Během deset let od okamžiku, kdy společnost Yamaha uvedla přelomovou řadu Hyper Naked na trh, si evropští zákazníci zvolili více než 160 000 modelů MT-07.

MT-09

Yamaha MT-09, MT09, Technik motosport Zlín
MT-09 je mimořádně ovladatelná, lehká, spolehlivá a s motorem, který Vás naplní emocemi. Nový motor CP3 se zdvihovým objemem 889 ccm splňující normu EU5 dosahuje vyšší úrovně točivého momentu při nižších otáčkách, což vám poskytne ještě výbušnější zrychlení a vyšší výkon. Sofistikovaná šestiosá inerciální měřicí jednotka (IMU) řídí nejlepší elektronické systémy podpory jízdy ve své třídě a poskytuje vám dokonalou kontrolu. A systém QSS umožňuje superrychlé řazení nahoru a stabilnější podřazování.

MT-09 SP

Yamaha MT-09 SP, naked, Technik motosport Zlín
Yamaha MT-09 SP je vybavena plně nastavitelným zadním tlumičem Öhlins a zážitek z ovládání stroje kategorie Hyper Naked posouvá do jiného světa. Tříválcový motor CP3 s objemem 889 ccm splňující normu EU5 nabízí úžasné zrychlení a ještě lineárnější točivý moment při nižších otáčkách.

MT-10

Yamaha MT-10, naked, Zlín, technik motosport
Nejnovější stroj MT-10, vyrobený s využitím nejmodernější technologie motoru a šasi modelu R1, vám poskytne vyšší výkon, větší agilitu a více citu. Král řady MT vyžaduje naprostý respekt a první, co upoutá vaši pozornost, je nová kompaktní sestava světlometu a upravená nádrž, které podtrhují výjimečnou mechanickou krásu modelu MT-10

MT-10 SP

Yamaha MT-10 SP, hyper naked, Zlín, Technik motosport
Další evoluce modelu MT-10 SP je připravena přinášet vám dokonalý zážitek z jízdy. Jeho vylepšený motor CP4 EU5 je nejvýkonnější v řadě Hyper Naked. A nové radikální poloaktivní elektronické odpružení a technicky vyspělé asistenční systémy představují začátek nové vzrušující éry naprosté ovladatelnosti.

MT-125

Yamaha MT 125, Technik motosport Zlin
Yamaha MT-125 je se spoustou nových technických řešení co do jízdních vlastností i použité techniky na úrovni podstatně objemnějších strojů.