Jsme tu pro Vás od roku 1996

Yamaha Zlín

Kompletní nabídka produktů

Yamaha - Sport Heritage

XSR 125

Yamaha Zlín XSR 125, technik motosport
Motocykl XSR125 patří do řady Sport Heritage značky Yamaha a přichází s prémiovou výbavou, která zahrnuje LED světla a přístrojový LCD panel stejně jako modely XSR700 a XSR900 z vyšších objemových tříd – a také lehký rám Deltabox a přední vidlice USD, které zaručují jistou a pohodlnou jízdu.

XSR 125 Legacy

XSR 125 Legacy Yamaha Zlín
Model XSR125 Legacy skutečně vyčnívá z davu. Paprsková kola opatřená zlatými ráfky, plášť kulatého světlometu a kruhové LCD přístroje dodávají tomuto neo retro modelu čistý vzhled a styl, který nikdy nevyjde z módy. A zaručeně si zamilujete všechny krásně zpracované detaily, jako například hliníkové držáky, speciální nenápadné barvy a stylovou grafiku.

XSR 700

Yamaha Zlín XSR 700, technik motosport
Model XSR700 se pyšní retro stylem, ale díky štíhlému a lehkému rámu je mimořádně agilní a dobře ovladatelný. XSR700 je ve všech směrech jedinečný. Je zkonstruován v nadčasovém stylu, který staví na legendárních strojích, a vybaven nejmodernějšími technologiemi zajišťujícími úžasný zážitek z jízdy.

XSR700 Legacy

Yamaha Zlin XSR700 LEGACY, technik motosport
Model XSR700 Legacy má nadčasový vzhled scrambleru inspirovaný některými z nejznámějších historických strojů Yamaha. Upoutá Vás širokými řídítky s hrazdičkou, kulatými světly, jedinečnými barvami a pneumatikami s blokovým vzorkem.

XSR700 XTribute

Yamaha XSR 700 X Tribute, XSR 700, Zlín, retro, technik
Nová Yamaha XSR700 XTribute v legendárním barevném provedení a řadou exkluzivních prvků výbavy scramblerů vzdává hold modelu XT a oživuje vzrušení a čirou radost, které mají všichni s tímto motocyklem spojené.

XSR900

Yamaha Zlín XSR 900
XSR 900 je atraktivní, lehká a výkonná motorka, inspirovaná sportovními modely značky Yamaha. Motorka s celou řadou elektronických prvků, která vás s neuvěřitelnou lehkostí protáhne všemi asfaltovými cestami, na které si jen vzpomenete.

XSR900 GP

Yamaha Zlin XSR 900 GP
Model Yamaha XSR900 GP připomíná vzhledem modely YZR500 a je inspirována závodními motocykly z 80. let. Nenechte se ale zmást historickým stylem, protože pod kapotáží se skrývají nejmodernější technologie společnosti a výsledkem je skutečně schopná motorka, která Vás nadchne při každém otočením plynu.