Neuvěřitelně snadné použití: každá 12V jednotka je vybavena nastavitelným držákem pro rychlou a snadnou instalaci, takže můžete rovnou vyrazit, zapnout ji a užívat si zábavu. Modely M26 a M20 jsou vybaveny otočným ručním řízením, které nabízí úhel náklonu až 45° a prodloužení až o 15 cm, a pohodlně vytvarovanou rukojetí.

Mají také odolnou konstrukci s motory s permanentními magnety, nerozbitnými pouzdry a plášti a speciálními kompozitními hnacími hřídeli, které se při běžném používání neohnou, nezlomí ani nezreziví. Speciální vrtule Weedless Wedge maximalizuje tah a odolává plazivým vodním rostlinám a předmětům pod vodou.

 • Snadná instalace a přenášení
 • Bezpečný a snadno ovladatelný
 • Odolný a spolehlivý 12V motor
 • Speciální vrtule Weedless Wedge
 • Jednoduchý tlačítkový měřič – pro snadné kontroly úrovně nabití baterie
 • Otočné ruční řízení (M20 a M26)
 • Odolná konstrukce
 • Šetrný k životnímu prostředí
 • Univerzální ovládání tahu řízení (M20 a M26)
 • Nezničitelný kompozitní hřídel
 • Klidný, tichý chod
 • Regulátor hloubky s rychlým třecím excentrem

Weedless Wedge 2

Jedná se o novou generaci lodních šroubů, na kterých se vůbec nezachytávají vodní rostliny. Šípovitě umístěné zvonovité lopatky rozrážejí a odhrnují vodní rostliny, a umožňují tak projíždět bujnou vegetací libovolnou rychlostí, aniž by se vyčerpala drahocenná energie z baterií. Provedli jsme další vylepšení a propracování konstrukce, aby zajišťovala stálý a spolehlivý výkon lodního šroubu.

Otočné ruční řízení (M20 a M26)

Využijte vyšší všestrannost, kterou poskytuje ovládací páka s možností náklonu a prodloužení, jíž jsou vybaveny motory M20 a M26. Nabízí úhel náklonu až 45° a prodloužení až o 15 cm, takže ji lze snadno přizpůsobit libovolné situaci nebo způsobu rybaření. Motory M20 a M26 jsou také oba vybaveny pohodlně vytvarovanou rukojetí.

Univerzální ovládání tahu řízení (M20 a M26)

Inovativní objímka nad uchycením motoru usnadňuje nastavení tahu řízení na požadovanou úroveň. Můžete ji nechat volnou pro lehký chod řízení, nebo jejím utažením pevně uchytit motor, což umožňuje skutečně svislé uložení.

Nezničitelný kompozitní hřídel

Naše kompozitní hřídele s mimořádně vysokou výtěžností jsou silnější než ocel, prakticky nezničitelné a při nárazu se ohnou a potom znovu vrátí do původní polohy. Nezkroutí se, nezlámou, ani nezrezaví.

Klidný, tichý chod

Mimořádně velká vinutí a komutátory odvádějí teplo a zajišťují tak chladnější provoz, vyšší výkonnost baterie a delší životnost motoru, zatímco jedinečná soustava ložisek snižuje tření a zeslabuje hluk, který plaší ryby. Budete tak tiší, že neuslyší, jak se blížíte.

Regulátor hloubky s rychlým uzávěrem s třecím excentrem

Regulátor hloubky s rychlým uzávěrem s třecím excentrem umožňuje snadnou a bezpečnou změnu hloubky. Tento chytrý konstrukční prvek usnadňuje nastavení hloubky a pevně zapadá na místo, aby udržel motor přesně v požadované poloze.

podrobnosti o produktu

podíl

modely

M-26

M-20

M-18

M-12

elektrický motor

Statický tah (kg)

24.9

20.4

16.3

13.6

Spotřeba proudu (Amp.) Měřeno ve vodě při plném zatížení

43

42

36

30

napětí

12

12

12

12

tempomat vorw./rückw.

proměnlivý

5/3

5/3

5/3

přepínač

Otočná rukojeť a náklon

Otočná rukojeť a náklon

otočná rukojeť

otočná rukojeť

vlna

914 mm

914 mm

914 mm

762 mm

Hmotnost (kg)

11

10

8

7

otočný držák

ano

ano

ano

ano

Kompositwelle

ano

ano

ano

ano

Pulsní šířková modulace

ano

ne

ne

ne

Záruka 

2 roky

2 roky

2 roky

2 roky