Motory F4, F5 a F6 lze snadno uložit a používat a poskytují potřebný výkon, se kterým můžete bez obav vyrazit na vodu.

Jejich přenositelnost ještě zvyšují kompaktní rozměry, velká držadla a vestavěné palivové nádrže a zapalování Yamaha CDI zajišťuje snadné spouštění. Nízká spotřeba paliva, jednoduché ovládání, nízká hlučnost a vibrace jsou standardem stejně jako spolehlivost značky Yamaha.

Pro rodiny, které chtějí rychle vyrazit na vodu – nebo majitele jachty hledajícího praktického pomocníka – nabízejí motory F4, F5 a F6 chytré řešení.

etaily

 • Tři modely s novým vzhledem s chytrými horními kryty v šedé barvě
 • Styl a grafika Yamaha nové generace
 • Unikátní třípolohový systém uskladnění bez úniku oleje
 • Lehké a přenosné s velkými držadly pro přenášení
 • Řízení v rozsahu 180º pro pohodlné manévrování
 • Velká páka řazení F-N-R (Vpřed-Neutrál-Vzad)
 • Integrovaná palivová nádrž o objemu 1,1 l
 • Dvoucestný výměnný systém pro možnost přenosné nádrže
 • Volitelná zapalovací cívka nabízí napájení 12 V 6 A
 • Systém pro plavbu v mělkých vodách u pobřeží
 • Praktické pomocné palivové čerpadlo v krytu
 • Automatická dekomprese pro snadnější startování

Nová šedá barva krytů a nejnovější grafické zpracování designu

Svůj jedinečný charakter podtrhují motory F4, F5 a F6 novým vzhledem, chytrými horními kryty v šedé barvě a grafikou a stylem Yamaha nejnovější generace. Je to osvěžující design, který odráží hravost kompaktních přenosných motorů i radost a dobrodružství, které nabízejí.

Snadné a pohodlné přenášení – na břehu nebo na palubu

Když chcete rychle vyrazit na vodu, snadné přenášení je důležité – a motory F4, F5 a F6 vynikají mezi přenosnými motory svým kompaktním tvarem a velkými pohodlnými držadly pro přenášení. Proto je snadné spustit tyto motory do vody – nebo je zvednout na velkou loď jako pomocný motor.

Třípolohový systém uskladnění zabraňuje úniku oleje

Při přenášení motoru do člunu a ze člunu – nebo při jeho uskladnění – je únik oleje tím posledním, co potřebujete. Jedinečný systém odvětrávání motoru Yamaha umožňuje uložit motor na přední nebo boční stranu, aniž by hrozil únik oleje na molo nebo palubu – nebo do přihrádky na člunu či zavazadlového prostoru v autě.

Řízení v rozsahu 180º s nastavením tuhosti a polohy plynu

Ovládání je radost díky jednoduchému nastavení tuhosti řízení a možnosti zatáčet o plných 90º doleva nebo doprava, což usnadňuje ostré zatáčení a zajíždění do doku. Snadno upravíte také citlivost plynu, takže když jste na vodě, můžete se spolehnout na skvělou stabilitu a kontrolu i při vysokých rychlostech.

Volitelná zapalovací cívka poskytuje napájení 12 V 6 A

Praktická volitelná zapalovací cívka a regulátor/usměrňovač napětí poskytují spolehlivé napájení 12 V 6 A pro světla nebo dobíjení baterií. Skvělé pro průzkum nebo rybaření v noci!

Vestavěná palivová nádrž s přepínáním na vzdálenou nádrž

Praktická vestavěná palivová nádrž o objemu 1,1 l umožňuje skvělou přenositelnost a nechává v lodi více místa pro další vybavení, ať již je to další bedna s návnadou, nebo speciální chladicí box s občerstvením. Při delších plavbách jednoduše připojte přídavnou nádrž (volitelně k dispozici) a otočte dvoucestným kohoutem.